Paczuk Ádám visszatérése a baleset után 3 évvel

Mint anno hírül adtuk, hogy Ádám 2018. június 24-én majdnem végzetes autóbalesetet szenvedett. Hosszú időbe telt, mire annyira felépült, hogy élhette a hétköznapjait. De nem adta fel, a sport, az erőemelés éltette. Kórházban töltött hónapjai alatt is csak a versenyzésre gondolt, hogy mikor tud újra a platformra állni. Három évvel később el is jött a várva várt pillanat.
Baja adott otthont a II.o Korosztályos Raw Erőemelő Magyar Bajnokságnak, ahol Ádám is elindult a junior 83 kg-osok között. Guggolásban 130 kg, fekvenyomás 50 kg, felhúzás 150 kg, összesen 330 kg-ot teljesített, ami az ötödik helyre volt elegendő. A MERSZ elnöke Berke Lóránd, a Szövetség nevében Paczuk Ádámnak a "legnagyobb küzdőnek" járó elismerő oklevelet adott át.
-Nagy vágyam volt, hogy újra versenyezzek és átérezzem azt a hangulatot, ami válogatott versenyző koromban volt.
Örömmel tölt el, hogy egy ilyen sérülésből felgyógyulva, végig tudtam csinálni egy magyar bajnokságot. És köszönöm Szabó Áginak, hogy mindig biztatott, és nem engedte feladni. Nyilatkozta Ádám

Kovács-Györkös Melánia ezüst érmes a Világbajnokságon.

Nagyváradon került megrendezésre az Ifjúsági és Junior Erőemelő Világbajnokság.
Mela egyedüli magyar válogatottként képviselte Magyarországot a versenyen. Élete első nemzetközi versenyén sikeresen mutatkozott be, hiszen az ukrán versenyző mögött a dobogó második helyére állhatott 315 kg-os összetett eredménnyel a junior 57 kilogrammosok mezőnyében. Guggolásban 135 kilós teljesítményével a 7 éve fenn álló  junior országos csúcsot döntött meg. Így ebben  a fogásnemenkénti értékelésben a bronz érmet szerezte meg. Fekvenyomásban második 60 kilóval, még felhúzásban harmadik 120 kg-os eredményével. Összesen 2 ezüst és 2 bronz éremmel térhetett haza.

Szabó Ágnes és Bálint Patrik mindent megnyert a korosztályában

Sárbogárdon került megrendezésre az Ifjúsági, Junior, Masters és Fekvenyomó Raw Magyar Bajnokság 20201. augusztus 7-én. A Toldisok kiválóan szerepeltek. Egyesületünket négy fő képviselte.
A nőknél Schneider Erzsébet 84 kg-ban 67,5 kilóval a felnőttek között negyedik, még a master 2 korosztályban magyar bajnok lett.
+84 kilógrammos felnőtt kategóriában 3 érvényes nyomással Lovas Mónika második helyezés érte el 120kg teljesítménnyel, még Szabó Ágnes 142,5 kg-os nyomással magyar bajnok és abszolút első lett az IPF pontok szerint a teljes női mezőnyt tekintve.
Bálint Patrik 74 kg-os ifjúsági korosztályban 117,5 kg-ot sikeresen teljesítette, ezzel az ifiknél első és abszolút bajnok, még juniorban a második helyet szerezte meg.
Összesen 4 első, 2 második és 1 negyedik helyet tudhattak magukénak.

Schneider Erzsébet megnyerte a Balaton Kupát

Siófok adott otthont az idei Felnőtt Raw Fekvenyomó Balaton Kupának 2021.07.24-én. Egyesületünket Schneider Erzsébet képviselte a 84 kg-os kategóriában. Erzsi volt a legidősebb induló az egész női mezőnyt tekintve, az ő korcsoportja a masters2, de most open kategóriában indult. 67,5 kg-os nyomásával aranyérmet szerzett.

Hét év kihagyás után Kovács Ferenc nyert a Felhúzó Kupán

Nagykállón került megrendezésre a Felnőtt Raw Női Férfi Felhúzó Kupa.
Nőknél a még junior korú Kovács-Györkös Melánia 57 kg-ban egyéni csúcsot jelentő, 125 kg-os húzásával ezüstérmes lett.
Lovas Mónika +84 kg-os súlykategóriában, 180 kg-os eredménnyel győzött.
Kovács Ferencnek hét év kihagyás után jól sikerült a visszatérés, mert +120-as kategóriában 275 kg-os teljesítménnyel a dobogó tetejére állhatott.
Kovács Ferenc az első helyen

Lovas Mónika, Kovács-Györkös Melánia, Szabó Ágnes, Kovács Ferenc